10 دقيقه ورزش تونی هورتن(10 Minute Trainer)

حتما همه بینندگان با آموزش لاغری، تناسب اندام و بدنسازی با P90X شاهکاری از تونی هورتن آشنا هستند. P90X یک برنامه تمرینی خانگی است که توسط Tony Horton (تونی هورتون) و شرکت Beach Body در آمریکا ایجاد و گسترش یافته است و هدف آن پیشرفت فیزیکی بدن طی ۹۰ روز بر پایه ی برنامه ی تمرینی شدید و با فاصله از هم است. این برنامه برای فیت نس (تناسب اندام ) تمام بدن طراحی شده است و شامل تمرینات قدرت دهنده ماهیچه ها و رگ های قلبی (تمرینات هوازی) و تمرین های کششی است که به فاز های ۳۰ روزه تقسیم شده است. طبق گفته هورتون برنامه Muscle Confusion (شوک عضلانی) از تحمیل تمرینات اضافی بر بدن و عضلات جلوگیری می کند و سبب یک پیشرفت صعودی در تمرینات و جلوگیری از تمرین زدگی می شود. بسیاری از ورزشکاران و افراد مطرح مانند Demi Moore، Diaz Matt، David Akers و … به صورت غیر رسمی این محصول را تایید کرده اند و وقتی از آنها سوال شده است که چگونه به تناسب اندام رسیده اند آنها فقط از این برنامه نام برده اند.
P90X محصول پر فروش سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۹ بوده است و توسط کمپانی های مهم دنیا به فروش رفته است. این برنامه در باشگاه های کالیفرنیا توسط تونی هورتون مربی و مخترع این روش اجرا و آزمایش شده است. این محصول بدون نیاز به وسایل و تجهیزات خاص و قابل اجرا در خانه و حتی آپارتمان می باشد و کسانی که قصد دارند در مدت زمان کوتاه ( ۳ ماه ) به نتایج واقعا شگفت انگیزی برسند این محصول توصیه و پیشنهاد می گردد . ۱۰۰ % تضمینی در صورت اجرای برنامه در ۹۰ روز .

حال با یک شاهکار دیگر از این مربی مطرح دنیا در خدمت شما هسیتم:

مجموعه بی نظیر

  Tony Horton’s 10 Minute Trainer 

آیا فکر میکنید وقت کافی برای ورزش کردن ندارید؟ در طول بیش از ۲۰ سال من با طیف های مختلفی از مشتریان از جمله مشاهیر و بازیگران سرو کار داشتم که همگی آنها از بهانه نداشتن زمان کافی برای ورزش نکردن استفاده می کردند. همه ما نیاز به حداکثر استفاده از زمان را در روز داریم به همین دلیل من برنامه ۱۰ minute trainer را برای کسانی که مشغله کاری زیادی دارند تهیه کردم. مهم نیست که چقدر سرشما شلوغه شما همیشه میتوانید ۱۰ دقیقه زمان رو پیدا کنید و نتایج شگفت انگیزی بگیرید
در حال حاضر هیچ بهانه ای وجود ندارد! با این تمرینات فوق العاده و برنامه غذایی آسان وزن شما کم شده عضلات شما از سر تا نوک انشتان پا تقویت شده و تناسب اندام شگفت انگیزی نصیبتان میشود.
پس بهتره وقت رو تلف نکنی و همین امروز شروع کنی!!

 

چه سیستمی باعث شده تا برنامه ۱۰ minute trainer موثر باشد؟

رازی در پشت برنامه ۱۰ minute trainer نهفته است و آن هم استفاده از تکنیک my breakthrough Super Stacking Technique™ است. من با ترکیب موثری از حرکات ایروبیک ابتدا با تقویت عضلات قلب شروع کرده و سپس بر روی تمام نقاط بدن شما کار میکنم تابه بهترین نتایج در کمترین زمان دست پیدا کنید. پس به خودتان ۱۰ دقیقه فرصت بدید و این سیستم فوق العاده رو امتحان کنید!!

تناسب اندامی باور نکردنی فقط با ۱۰ دقیقه ورزش !! فوق العاده نیست؟

این محصول در 8 قسمت طراحی شده اند که عبارتند از :
ABS : کار بر روی عضلات شکم
Cardio : تمرینات فیتنس قلبی
Core Cardio : تمرینات فیتنس قلبی
Lower Body : کار بر روی پایین تنه
Upper Body : کار بر روی بالا تنه
Total Body : کار بر روی تمامی اعضای بدن
Total Body 2 : کار بر روی تمامی اعضای بدن
Yoga Flex : تمرینات یوگا

عکسهایی از این مجموعه :

لینک این محصول با قیمت 89 دلار در سایت آمازون :

http://www.amazon.com/10-Minute-Trainer-Hortons-Workout/dp/B0016PWG7S

( تکه هایی از فیلم های این مجموعه نیز در لینک بالا موجود است )

شامل 3 سي دي آموزش تصويري، قابل نمايش در ويدئوپليرهاي خانگي و كامپيوتر

منوی اورجینال  -  ۲۳۰۰۰ تومان

افزودن به سبد خرید

کليه حقوق اين وب سایت متعلق به سیب زرد است.