لاغری با مجموعه P90X3

از رژیم غذایی خسته شدید ؟ پیشنهاد ما به شما استفاده از این مجموعه آموزشی برای کاهش و افزایش وزن همراه با تفکیک عضلات است .

با استفاده از این مجموعه آموزشی شما می توانید به وزن دلخواهتان تنها با روزانه ۳۰ دقیقه تمرین برسید . دیگر نیازی به پرداخت هزینه و رفتن به باشگاه های بدنسازی GYM و استفاده از وزنه و حرکات سنگین و خشتگی و آسیب رساندن به بدن نیست . امروز ما یکی از مجموعه فیلم های آموزش بدنسازی را که بصورت کامل از ابتدا که شما قبل از شروع تمرینات نیاز دارید تا بدنتان را گرم کنید آغاز شده و ادامه می یاید . تمامی حرکاتی که در این مجموعه آموزش داده شده هوازی می باشند و نیازی به بودن وزنه نیست . پس شما براحتی می توانید از این مجموعه در منزل استفاده کنید . از این مجموعه براحتی می توانید برای کاهش وزن استفاده کرده و تنها کافیست روزی ۳۰ دقیقه از وقتتان را صرف آن کنید تا به نتیجه برسید . این فیلم آموزشی قابل استفاده برای تمامی ورزشکاران حرفه ای و مبتدی مد نظر گرفته شده است .

 

پکیج جدید بدنسازی P90X3 که در اواخر سال ۲۰۱۳ به بازار عرضه شد ، نیز همانند سری های قبلی خود با تغییرات فراوانی همراه می باشد . در این مجموعه که شمال ۱۶ ویدیو است ، تونی هورتن ( مربی این مجموعه ) تمام تلاش خود را نموده تا فیلم متفاوتی برای ۹۰ روز تمرین عرضه کند .توضیحاتی کامل جهت عزیزانی که با مجموعه های تمرینیP90X آشنایی ندارند :

شرکت بیچ بادی جزو معدود شرکتهایی است که در زمینه تناسب اندام مجموعه های ویژه ای در جهان عرضه میکند که قابلیت استفاده در منزل را دارند و از لوازم خاصی در آنها استفاده نمی شود ، این شرکت هر ساله دو الی ۳ محصول وارد بازار می کند که این مجموعه ها دارای برنامه تمرینی و برنامه غذایی مخصوص بوده و با توجه به خاص بودن این مجموعه ها ( به دلیل اینکه هر مجموعه در واقع ابداع یک مربی است و با فیلمهای موجود در بازار متفاوت است) مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته .
مجموعه ها برای دوره های ۳۰ الی ۹۰ روزه تنظیم می شوند و در صورت عمل کردن به برنامه بصورت تضمینی جواب خواهند داد .
تونی هورتن که مربی مجموعه های سری P90X می باشد بعد از سری های P90X2 , P90X Plus , P90X 1 اکنون مجموعه جدیدش را با نام P90X3 روانه بازار نموده است که این مجموعه هم برای ۹۰ روز تمرین طراحی شده است.

اگر واقعا قصد آب كردن چربي هاي بدن خود و يا تبديل كردن بدن لاغر و ضعيف خود به بدني عضلاني و پر قدرت را داريد ما استفاده از P90X3 را به شما توصيه مي كنيم .

تمرینات این مجموعه :

۱ – ab repper
2 – accelerator
3 – agility X
4 – complex lower
5 – complex upper
6 – CVX
7 – decelerator
8 – dynamix
9 – eccentric lower
10- eccentric upper
11- incinerator
12- iso metrics
13- mmx
14-Pilates X
15- Yoga X

16-trio metrics

17-total synergistics

18-The varrior

19-The chalenge

 

خانم ها و آقایانی که می خواهند در عرض 90 روز به اندامی ایده آل برسند

این برنامه مخصوص شماست

 برای حفظ کیفیت مجموعه این مجموعه در 4 دی وی دی با بهترین کیفیت صدا و تصویر عرضه می گردد

4 دی وی دی با قاب سخت و کاور اورجینال( لطفا جهت دریافت برنامه تمرینی و غذایی این مجموعه ایمیل خود را وارد نمایید  -  ۲۸۰۰۰ تومان

افزودن به سبد خرید

کليه حقوق اين وب سایت متعلق به سیب زرد است.